Звяжіться намиМакулатура

«Бережіть папір» – от одне із гасел нашого офісу. Вже майже рік ми стежимо за тим, щоб кожен папірець, придатний до повторного використання, потрапляв виключно у місця збору вторинної сировини. Своїм досвідом хочемо поділитись із вами. Вкінці публікації – пропозиція для вас!

«Не рубите мужики, не рубите»

Чи ви знаєте, що на виробництво 50 кг паперу іде приблизно одне доросле дерево?

Приблизно рік тому наш головний маркетолог Альона Костенко проводила дослідження про використання стандартними українськими офісами паперу і про долю вживаної макулатури.

Так от виявилось, що навіть невелика львівська компанія (до 20-ти людей) споживає близько 200 кілограмів одного лише офісного паперу (пачки А4 для друку). При тому, не менша кількість паперу використовується працівниками офісів на інші потреби – записники, стікери, конверти, скетчбуки, пресу а також картонні упаковки від різноманітних товарів.

Однак налякало нас не те, що люди використовують весь цей папір, а те, наскільки безвідповідально ставляться до його утилізації. Більше 70-ти відсотків опитуваних зізнались, що відпрацьований папір з офісу потрапляє на звичайні смітники. Багато хто зізнався, що не сортує сміття і, що гірше, може викинути вже посортоване сміття у звичайний контейнер, якщо спеціалізований контейнер не доступний (кришка контейнера заблокована чужими коробками або сам контейнер стоїть далі, ніж звичайні).

При тому, ціна на кілограм макулатури у Львові (за даними квітня 2014 року) досягала вже 1 грн 20коп. Тобто, якщо кожен офіс здавав би свій папір на втор переробку, то міг би мати як мінімум річний запас хорошого чаю за ці кошти.

Як у нас?

Нам здавалось, що ми то використовуємо значно менше паперу, «ніж всякі там», адже у нас в офісі більшість людей працює за комп’ютерами а папір використовується лише раз на рік – для написання заяви про відпустку. Однак, ми сильно помилялись. Згідно приблизних розрахунків, сам тільки відділ бухгалтерії споживає близько 150-ти кіло паперу на рік. Кількість же спожитого паперу рештою працівників обліку не підлягає.

Саме з тих пір ми приліпили 6на картонну коробку табличку «тільки для паперу»…

До читача.

Комусь може здатися, що ця історія не дуже доречна у блозі рекламноъ агенції. Однак, ми хотіли нагадати читачам про необхідність сортувати сміття на переробку зовсім не просто так.

У нас для вас є пропозиція – якщо у вас є хороша ідея для соціальної реклами на тему збереження природних ресурсів – пишіть нам на скриньку mail@wemes.com.ua. Якщо ваша ідея буде цікавою та простою у реалізації, ми обов’язково постараємось її втілити та випустити в інтернет-простір. У темі листа обов’язково вкажіть “Соціальна реклама”.

Сподіваємось, ви відгукнетесь на наш заклик!

Ще по темі
Blog Post's Title

Шампанське вже не дочекається, поки його розільють по кришталевих бокалах, а компанія вемес не дочекається нагоди вас привітати…

12-21-2015
Blog post's photo

Ялинка все ще прикрашена, на вікнах все ще намальовано сніжинки, то там то тут виблискують залишки серпантину, але…

01-11-2016
Wemes up