Звяжіться намиМи оновили сайт!

Доброго дня, шановні читачі! Раді повідомити вам, що ми, нарешті, взялися за власний сайт та зробили його «красивим». Адже яке право ми мали радити своїм клієнтам радити зробити сучасний сайт, коли самі мали доволі застарілий?

Врешті, це мало коли-небудь статися – із маленької «конторки» ми мали коли-небудь вирости у все ще маленький та затишний, але все ж таки «Офіс». Так само і наш сайт не міг завжди залишатися стандартним сайтом-візиткою. Нам довелось підігнати його до розмірів нормального корпоративного сайту.

У наших сусідів-росіян є така приказка: «Сапожник без спог». Приблизно так ми себе і почували протягом одного з половиною роки нашого існування, коли нам доводилось обмежуватись тісними рамками сайту-візитки, до якого нашвидкуруч було додано кілька функцій.

Наші послуги

На жаль, інформації, яка була на старому сайті, часто не вистачало клієнтам для повноцінного розуміння.

Тому ми взяли цей факт до уваги та доручили своїм копірайтерам написати повні описи послуг, які ми надаємо. Не вірите? Перечитайте і ви побачите – тексти стали повними, логічними і доступними навіть для пересічних громадян, а не лише для маркетологів!

Наше портфоліо

Тепер у нас є повноцінне портфоліо, яке ділиться на кілька основних напрямків нашої діяльності:

  • Інтернет-реклама. Сюди входять приклади наших робіт зі створення сайтів, SEO та SMM-просування;
  • Відео-реклама. Тут є посилання на наш канал в youtube – місце, де ви можете переглянути створені нашою компанією відео-ролики;
  • Класична реклама. В цьому розділі ми помістили наші роботи, усі які можуть стосуватися реклами в класичному сенсі – створення роздаткових матеріалів, промо-заходи та інше;
  • Корпоративний стиль. Тут ви можете побачити кілька прикладів робіт наших дизайнерів зі створення елементів фірмового стилю – від логотипів до повноцінних брендбуків.

Тому, якщо вас цікавить, чим ми займались до моменту, коли ви нас знайшли – просто загляньте в портфоліо. Ми постарались перенести до оновленого портфоліо деякі старі наші роботи, таким чином щоб ви бачили – ми не стоїмо на місці – наші дизайни, наша реклама – все це стає краще із кожним новим проектом!

Наша команда

Власний досвід та професійна література не залишають сумнівів – люди більш охоче йдуть на контакт із реальними людьми а не з безликими корпораціями.

Саме тому ми вирішили не ховати своїх обличь та відкрити вам доступ до наших сторінок в соціальних мережах. Ми працюємо прозоро і нам нічого приховувати!

Звичайно, це не всі, але це – всі ті, з ким ви можете захотіти Поспілкуватись або хоча би побачити. Якщо вам цікаво, що за людина буде вести ваш проект, який дизайнер займатиметься вашою брошурою а який – вашим сайтом, якщо вам цікаво, хто всіма нами керує – завітайте на сторінку «команда» і давайте, нарешті, познайомимось!

Наш блог

До цього моменту ми не дуже то і активно вели блог. Справа в тому, що роботи завжди достатньо, а щоб написати щось нове про життя рекламної агенції WEMES, необхідно хоча би трошки вільного часу. Однак ми вирішили не забирати цю сторінку з переліку. Все ж в деяких виняткових випадках нам хочеться поділитися із вами важливою для нас інформацією!

Пишіть нам!

Сторінки «контакти» у нас тепер немає. Можливо тому, що тепер модно розміщати контактну інформацію у футері, а може тому, що є окрема сторінка нашої команди, де ви можете обрати конкретну людину, з якою би хотіли поговорити – чи то бухгалтера, чи то менеджера.

В будь-якому разі окремої сторінки немає, зате контактна інформація доступна вам в будь-який момент перебування на сайті – достатньо натиснути відповідну кнопку меню або вручну прогортати донизу сторінки, і ви побачите наші офісні адресу, телефони та електронну скриньку. В тому числі, там розміщена пошта нашої техпідтримки – на випадок, якщо ви вже є нашим клієнтом і у вас виникнуть питання по управлінню вашим сайтом.

Ще по темі

Логічно, що люди на нашому підприємстві часто говорять про свій основний вид діяльності – про рекламу. А найцікавіші висловлювання про неї, зазвичай, бувають у директора нашого рекламного агентства, Сергія Дзюпіна. Деякі з них, які нам вдалось занотувати…

05-24-2016
Blog post's photo

Ялинка все ще прикрашена, на вікнах все ще намальовано сніжинки, то там то тут виблискують залишки серпантину, але…

01-11-2016
Wemes up