Звяжіться намиРА “WEMES” виповнилось 2 роки!

За всією горою роботи ми зовсім забули про один важливий день – про День Народження РА “WEMES”. А нам дійсно є що святкувати…

Глобально, ми все ще початківці. Не тому, що у нас немає досвіду – загальний досвід веб відділу у сфері розробки інтернет- та рекламного продукту в даний момент налічує вже більше 30 років (досвід бухгалтерів, менеджерів з продажу та інших людей,що не займаються безпосередньо розробкою ми навіть не врахували). Однак, ми досі вважаємо себе початківцями, оскільки ми продовжуємо активно вчитись та розвиватись.

І тим не менш, за останній рік ми вивчили так багато нового!

1. Інформаційний портал odpublic.net

Предметом особливої гордості став запущений (хоч маємо визнати – не без затримки) інформаційний портал. Поки що, це наймасштабніший проект, яким ми займались за всю історію існування РА “WEMES”.  Потужний функціонал вимагав не просто внесення правок до існуючого (робочого) сайту, а глобальної зміни дизайну, “двіжка” та бозна-чого ще… Якщо коротко, то із сайту, на якому раніше просто розміщались новини та фото, ми з розробляємо гібрид соціальної мережі, новинного порталу та e-bay. Причому, розобляємо з нуля, оскільки старий неоковирний код абсолютно непридатний до застосування. Поки що сайт зроблено приблизно на 75%, але досвід, який здобули наші програмісти на цьому проекті – безцінний.

2. Клініка ЛКП “Лев” – lkplev.com

Проект так само в цей момент лише на стадії розробки, що не дивно – масштаби і тут доволі вражаючі. Літом 2015 року ми вирішили зайнятися благочинністю – погодились безкоштовно розробляти сайт для клініки, про що вже писали раніше. Стаді дизайну сайту, нарешті завершена, і вже почалась стадія верстки. Сподіваємось, що проект буде корисний усім жителям міста Львів, адже на сайті буде представлена мало не вся необхідна інформація, яку тільки зможуть побажати власники домашніх тварин. Головна частина сайту – це “паспорти” кожного безпритульного та домашнього песика нашого міста, за допомогою яких кожен охочий зможе взяти додому чотирилапого друга, обравши його прямо на сайті!

3. “Нові горизонти”

Ще рік тому українські клієнти становили 90% від загального списку. Тепер гордо можемо сказати, що як мінімум половина наших клієнтів знаходяться за кордоном. Серед наших клієнтів були і австралійці, і британці, і, навіть, ізраїльтяни! Відколи ми почали працювати із закордонними клієнтами змінилось багато – ми навчились тих речей, які раніше нам в нагоді не ставали. Крім звичайного створення сайтів ми відтепер розробляємо рекламні банери, ілюстрації до публікацій у блогах, інфографіку та, навіть, дизайн мобільних додатків! 95% цих робіт просто не потрапляють у наше портфоліо, адже кожній одиниці готового продукту присвячувати окрему сторінку не виходить. Ну хто буде робити публікацію портфоліо, присвячено одному єдиному банеру? Однак хоча би сказати про це ми зобов’язані, що з радістю і робимо зараз!

4. Нові види діяльності – фотосток

Хотілося би, звичайно, присвятити цій темі окрему статтю, та все не вистачає часу. Глобально ми можемо сказати, що наші дизайнери іноді займаються не тільки створенням рекламного продукту, а і створенням продукту “творчого”. Мета очевидна – іноді “креатив” немає куди подіти, а між проектами є, нехай і коротка, але пауза. Тому ми знайшли куди цей креатив направити так, щоб це не тільки не шкодило основній діяльності, а і допомагало – все-таки навіть розробка найпростішої ілюстрації для фотостоку – це безцінна практика а іноді – і спосіб заробітку.

5. Нові люди у команді

Звичайно, нам би хотілось працювати без змін у колективі від першого до останнього свого дня. Але так не буває. “Притирка” молодого колективу (а нам, нагадуємо, от тільки і виповнилось 2 роки) – це цілком нормальне явище. І, хоч нам шкода прощатися зі старими членами команди, ми дуже і дуже раді тому факту, що серед команди з’являються нові обличчя. Двох наших програмістів-тезок Іванів ми обожнюємо за якісну роботу, легкий характер та відповідальність. При тому обоє працюють з нами менш ніж пів року. І це ще далеко не всі новачки РА “WEMES”.

6. Нові плани

Коли на сході країни почалась війна, ми зареєстрували рекламну агенцію “WEMES”. Звичайно ж, керівники планували відкриття компанії заздалегідь і просто не могли знати про політично-економічну кризу, яка скоро мала захлинути країну. Тим приємніше усвідомлювати, що ми впорались – ми на плаву, ми вижили і не збираємось зупинятись на досягнутому! У нас вже сформувались конкретні цілі, ми вже знаємо якими шляхами будемо їх досягати…

В цей момент ми шукаємо нових членів до своєї команди та плануємо збільшувати обсяги робіт для закордонних клієнтів. В голові у наших креативщиків кілька цікавих ідей, які ще, поки, не відомо чи будуть втілені в життя… Деякі нові проекти вже на стадії планування, а один, про який, сподіваємось, ми будемо говорити ще через рік як про здійснений факт, вже на стадії дизайну.

Одне ми знаємо точно – життя не завжди складається так, як нам би того хотілось. Але справа, якою ми займаємось, для кожного із нас – улюблена. А тому ми не сумніваємось, що у нашої компанії все буде добре!

Із днем народження, WEMES!
Із Днем Народження компанії, Сергій, Роман, Тетяно, Марічко,  Альона, Олено, Ірини (3 штуки), Івани (2 штуки) Вікторіє, Ольго…
Дякуємо, наші клієнти і читачі, що ви із нами!

 

 

02-8-2016, Tags: , ,
Ще по темі
Blog post's photo

Ялинка все ще прикрашена, на вікнах все ще намальовано сніжинки, то там то тут виблискують залишки серпантину, але…

01-11-2016
Blog Post's Title

Шампанське вже не дочекається, поки його розільють по кришталевих бокалах, а компанія вемес не дочекається нагоди вас привітати…

12-21-2015
Wemes up