Звяжіться намиІнтернет-реклама

Третя Світова Війна пройде в Інтернеті
(Віктор Чайка)

Майбутнє вже настало
Чи не здається Вам, що наш із Вами сучасний світ схожий на фантастичну книгу? Люди купують товари, не виходячи з дому, спілкуються не особисто, а за допомогою планшетів, комп’ютерів і телефонів, коробочка-перекладач, яка позбавляла мандрівників  далеких країн проблеми спілкування, тепер є мало не в кожному будинку (іноді по кілька екземплярів, і називається «смартфон із встановленим Google translate»).
На думку письменників-фантастів, омріяне майбутнє настало в той момент, коли Тім Бернерс Лі винайшов мережу Інтернет, а маркетологи  вважають, що якщо ми стали “жити” в Інтернеті, то і реклама в Інтернеті тепер є куди важливішою, ніж реклама в «офлайні».

Статистика інтернет-покупок
Якщо Ви замислили рекламуватись через Інтернет, то в першу чергу Вам варто подумати  про створення сайту Вашої компанії. Результати соціологічних опитувань показують, що 60% українців, перед тим як здійснити покупку будь-якого товару (окрім побутових речей, таких як харчі чи побутова хімія), переглядають інформацію про товар у мережі Інтернет, порівнюють ціни та характеристики. Якщо ще десять років тому українці користувалися послугами консультантів в магазинах побутової техніки, то тепер, як свідчить внутрішня статистика супермаркетів електроніки, більшість людей приходить у магазин із чітким знанням інформації про відмінності та переваги різних груп товарів. Інтернет-магазини складають значну конкуренцію реальним магазинам і з кожним роком забирають все більший відсоток замовлень.
З цього можна зробити висновок – якщо Вас немає у мережі, то для 60% українців (і це показники тільки 2013 року) Ваш бізнес просто не існує!

Початок рекламної кампанії
За даними інституту ринкових досліджень GfK Ukraine, вже протягом наступних двох років різниця між обсягами збуту за допомогою інтернет-джерел і реальних магазинів перестане бути помітною. В цій ситуації принципово встигнути зайняти свою нішу в онлайн-просторі. Маркетологи радять усім, хто ще не починав роботу над розміщенням свого бренду в мережі Інтернет, зайнятися цим якомога швидше. При чому важливо не тільки створити сайт, а і виконати ряд дій по його просуванню.
Що входить до дій по просуванню сайту в мережі Інтернет:
Замовити SEO оптимізаціюЗамовити СEO оптимізацію
Замовити банерну рекламуЗамовити банерну рекламу
Замовити контекстну рекламу GoogleЗамовити контекстну рекламу Google
Замовити  рекламу в блогахЗамовити рекламу в блогах
Замовити SMM просуванняЗамовити SMM просування

*Конверсію сайту можна збільшити за рахунок проведення аналізу СЕО-спеціалістом UI-дизайнером та командою маркетологів.
Варто врахувати, що реклама в Інтернеті буває багатьох видів, і тільки комплексна маркетингова кампанія дозволяє досягнути швидких результатів для вашого бізнесу.

Як підняти сайт у рейтингу пошукових систем?
Що таке SЕО? Search engine optimization – це комплекс робіт по підвищенню рейтингу сайту в пошуковій видачі по конкретних (прописаних у договорі із SЕО-спеціалістом) ключових запитах. Згідно офіційним даним Google, для того, щоб Ваш сайт досягнув найкращих позицій у пошуковій видачі, існує цілих 200 факторів.
Тим не менш SEO – спеціалісти виділяють основні з них:
Написання текстів, по вимогах пошукових системНаписання текстів, по вимогах пошукових систем
Оптимізація внутрішніх посиланьОптимізація внутрішніх посилань
Постійне додавання унікального контентуПостійне додавання унікального контенту
Покращення юзабіліті сайтуПокращення юзабіліті сайту
Закуповування зовнішніх посиланьЗакупівля зовнішніх посилань
Вчасне створення контекстної рекламиВчасне створення контекстної реклами

На жаль, більшість бізнесменів не думають «на перспективу». Треба розуміти, що навіть найкраща SEO-оптимізація приносить результати лише за 6 місяців активної роботи.
Однак, є спосіб збільшити рейтинг Вашого сайту за допомогою контекстної реклами. Контекстна реклама дає можливість миттєвого залучення конкретної аудиторії зацікавлених користувачів, навіть на новостворений сайт, який ще не встиг досягнути високих позицій органічно. При тому, чим більше відвідувачів у Вашої веб-сторінки, тим швидше відбувається зріст позицій за рахунок “поведінкових факторів”.

Які ще існують види реклами в Інтернеті?
Факт, що сайт в Інтернеті потрібен кожному бізнесу, ми вже довели. Однак, варто ще зважати і на методи реклами, окрім внутрішньої оптимізації вашого сайту.
Залучити більше клієнтів кожна і за допомогою інших способів реклами, серед яких:
Банерна рекламаБанерна реклама
Створення партнерських програм із сайтами спорідненої тематикиСтворення партнерських програм із сайтами спорідненої тематики
Класична відео-реклама на каналі YoutubeКласична відео-реклама на каналі Youtube
Проведення онлайн-тренінгів по вашим послугамПроведення онлайн-тренінгів з Ваших послуг
Статті, активна участь у професійних форуми та блогахСтатті, активна участь у професійних форумах та блогах
Емейл-розсилки існуючим або потенційним клієнтамЕмейл-розсилки існуючим або потенційним клієнтам

Яка реклама в Інтернеті є найефективнішою?
Якщо Ви хочете засмутити маркетолога – поставте йому це питання. Не буває єдиної найефективнішої реклами в Інтернеті, так само як наша планета не могла б існувати, якби мала лише один хімічний елемент в основі.
Однак, є деякі елементи інтернет-просування, без яких просто не можна обійтись – без створенного сайту і без його СЕО-оптимізації. Це є базове ядро, на яке вже накладаються шари іншої інтернет-реклами.
Саме тому WEMES пропонує Вам комплексні рішення по рекламі в мережі Інтернет. Ви повідомляєте нам, який маєте бюджет, після ретельного аналізу послуг та рекламних акцій Ваших конкурентів, ми запропонуємо Вам комплексне рішення, яке принесе для Вас найкращий результат у межах Вашого бюджету.
Все, що можемо сказати наостанок – клієнти, які відчули на собі переваги інтернет-реклами, більше від неї не відмовляються. Вони можуть бути не задоволені якістю послуг конкретної веб-студії, однак ніколи не бувають незадоволені результатом комплексного підходу рекламістів і SEO-спеціалістів, який ми і пропонуємо.

Юридична допомога
Створення сайту-візитки
Marveo
Дизайн landing-page
Барви Тур
Дизайн сайту
Wemes up