Звяжіться намиСоціальний проект: Клініка ЛКП «ЛЕВ»

Рекламна агенція «WEMES» пишається тим, що бере участь у безкоштовному створенні сайту для ЛКП «ЛЕВ», адже ці люди взяли на себе неймовірно важливу місію – місію порятунку львівських безпритульних чотирилапих.

Передісторія

Ви знаєте, як раніше вирішувалась проблема безпритульних собак у нашому місті? Собак ВБИВАЛИ! Рух догхантерів не тільки не переслідувався законом, а і заохочувався громадською думкою. Перед проведенням чемпіонату з футболу (Евро 2012) у Львів масово з’їжджались любителі кривавих вбивств, а кількість цих вбивств перевалила за тисячі.

Крім «відносно гуманного» відстрілу, подекуди використовувались огидні методи вбивства: інтернет наповнився попередженнями для власників собак такого змісту:

«Будьте обережні, коли вигулюєте своїх собак! На вулицях нашого міста розкидані смертельні сюрпризи для собак, а саме – собачі смаколики, нашпиговані отрутою або битим склом. Так догхантери вирішують проблему безпритульних собак»!

Рух за права тварин!

Те, що собак вбивати не можна, ми всі чудово розуміємо. Просто закрити очі на проблему також не можна. То що робити?

Кілька місяців тому бізнес-план ЛКП «ЛЕВ» виграв закордонний гранд на створення новітньої клініки для тварин. Відтепер ситуація чотирилапих безхатьків змінилась кардинально.

Новітня клініка ЛКП «ЛЕВ» буде займатись відловом, стерилізацією, лікуванням та чіпізацією собак. Це означає не тільки те, що вбивства припиняться, а і те, що тепер у кожного безпритульного песика з’явиться шанс не просто прожити достойно і без хвороб своє собаче життя, а і знайти сім’ю, яка зможе дати йому притулок.

Серед планів організаторів проекту є і лобіювання закону про обов’язкову чіпізацію всіх собак міста. Для чого це потрібно? Більше половини безпритульних тварин опинились на вулиці через нещасні випадки або безвідповідальність своїх господарів (тобто, собак і котів просто викидають або ті губляться і вже не знаходять дороги додому).

Чіп тварини оснащено маяском, за допомогою якого тварину завжди можна буде легко знайти, звернувшись до адміністрації ЛКП «ЛЕВ».

Наша участь

Рекламна агенція «WEMES» взялася за розробку дизайну та частини програмного коду для сайту клініки, адже саме цей сайт є центральним елементом роботи клініки:

  • Сайт буде містити всю базу даних про всіх тварин. Які пройшли через руки ветеринарів клініки;
  • За допомогою сайту господарі тварин зможуть подати заявку на реєстрацію свого домашнього улюбленця;
  • На сайті передбачено зручний функціонал по пошуку найкращого улюбленця для вашої родини серед безпритульних тварин: пошук можна здійснити по великій кількості параметрів,серед яких, наприклад, розмір, вік або навіть характер собаки;
  • За допомогою цього сайту можна буде легко подати оголошення про втрату улюбленця;
  • Сайт інформуватиме про послуги ветеринарної клініки;
  • На сайті буде уся найповніша інформація щодо законодавства про домашніх тварин;
  • На сайті буде цікава інформація та корисні поради ветеринарів клініки щодо догляду за тваринами та багато іншого.

І хоча сайт в даний момент на етапі узгодження дизайну, ми все ж можемо похвастатися хоча би стартовою сторінкою.

P.S. Крім розробки власне, дизайну сайту, ми робимо і іншу роботу для ЛКП «ЛЕВ», про що обов’язкво повідомимо у наступних публікаціях. А тим часом можете завітати на нашу  сторінку у Фейсбуці – ми як раз проводимо міні-марафон цікавої соціальної реклами, присвяченої братам нашим меншим.

Ще по темі

Логічно, що люди на нашому підприємстві часто говорять про свій основний вид діяльності – про рекламу. А найцікавіші висловлювання про неї, зазвичай, бувають у директора нашого рекламного агентства, Сергія Дзюпіна. Деякі з них, які нам вдалось занотувати…

05-24-2016
Blog Post's Title

Шампанське вже не дочекається, поки його розільють по кришталевих бокалах, а компанія вемес не дочекається нагоди вас привітати…

12-21-2015
Wemes up