Звяжіться намиВідкриваємо MakeIT!

Передісторія

Wemes має п’ять років досвіду на ринку маркетингу, три з яких проводилась робота над комерційними проектами, а з 2016 – просувалися ще і державні продукти. Також, досі надається підтримка некомерційним та доброчинним організаціям. Накопичений досвід та клієнтська база відносять Wemes до групи лідерів у наданні рекламних послуг. У переліку успішних проектів – співпраця із компанією Ензим, Львівським Комунальним Підприємством “Лев”, ТМ “Добряна”, компанією “Три Ведмеді” та багатьма іншими. Особливо цікавим є співробітництво із виданням “Львівські оголошення”, для якого було розроблено та втілено програму із просування соціальних сторінок та створення іміджу в мережі Інтернет.

Визнання клієнтів

Wemes може пишатись успішною співпрацею із більше ніж двомастами клієнтами, втіленими у життя 35 проектами (і це лише у 2017 році!), з яких 19 і далі отримують усю необхідну підтримку, а ще 5 задумів зараз розроблюються тут з нуля. Сильні сторони агенції: електронний маркетинг, контент-менеджмент, user experience, робота із Google AdWords та надання приватних бізнес-консультацій. Напрямки роботи: SEO та web-аналітика, SMM, BTL та партизанський маркетинг.

Новий напрям

Однак, так як основним напрямком роботи і далі залишились інформаційні технології, керівництвом було вирішено сформувати окремий напрям. Відтепер, виконання технологічних задач покладається на MakeIT. Ознайомитись з новим проектом детальніше можна за посиланням.
11-4-2017, Tags: ,
Ще по темі
Шукаємо спеціалістів

Увага, ведеться набір в команду рекламної агенції WEMES. Якщо Ви хочете спробувати себе в рекламі, то у нас для вас є кілька цікавих пропозицій.

Стаття блогу про Landing page

Останнім часом односторінкові сайти стають все популярнішими. Але в гонитві за модою багато наших клієнтів не замислюються про те, що ці сайти не завжди задовольняють їх потребам. Що ж таке «Лендінг» і для чого саме його варто використовувати?

Wemes up