Звяжіться намиВідкриваємо MakeIT!

Передісторія

Wemes має п’ять років досвіду на ринку маркетингу, три з яких проводилась робота над комерційними проектами, а з 2016 – просувалися ще і державні продукти. Також, досі надається підтримка некомерційним та доброчинним організаціям. Накопичений досвід та клієнтська база відносять Wemes до групи лідерів у наданні рекламних послуг. У переліку успішних проектів – співпраця із компанією Ензим, Львівським Комунальним Підприємством “Лев”, ТМ “Добряна”, компанією “Три Ведмеді” та багатьма іншими. Особливо цікавим є співробітництво із виданням “Львівські оголошення”, для якого було розроблено та втілено програму із просування соціальних сторінок та створення іміджу в мережі Інтернет.

Визнання клієнтів

Wemes може пишатись успішною співпрацею із більше ніж двомастами клієнтами, втіленими у життя 35 проектами (і це лише у 2017 році!), з яких 19 і далі отримують усю необхідну підтримку, а ще 5 задумів зараз розроблюються тут з нуля. Сильні сторони агенції: електронний маркетинг, контент-менеджмент, user experience, робота із Google AdWords та надання приватних бізнес-консультацій. Напрямки роботи: SEO та web-аналітика, SMM, BTL та партизанський маркетинг.

Новий напрям

Однак, так як основним напрямком роботи і далі залишились інформаційні технології, керівництвом було вирішено сформувати окремий напрям. Відтепер, виконання технологічних задач покладається на MakeIT. Ознайомитись з новим проектом детальніше можна за посиланням.
11-4-2017, Tags: ,
Ще по темі
Шукаємо спеціалістів

Увага, ведеться набір в команду рекламної агенції WEMES. Якщо Ви хочете спробувати себе в рекламі, то у нас для вас є кілька цікавих пропозицій.

Яким має бути мій сайт?

Не варто покладатись на думку дизайнера або менеджера, коли питання стосується того, які саме сторінки обов’язково мають бути присутніми на вашому сайті. Ви краще знаєте свого потенційного покупця і його потреби, і тому – вам вирішувати.

01-14-2015
Wemes up