Звяжіться намиЗ Новим Роком, малятка та звірятка!

2014 – це не найкращий рік для стартапів в Україні. Всі знають про «політично-анархічну» ситуацію, і всі розуміють, як це впливає на бізнес. Тим не менш, ми не здавалися, адже саме в скрутні часи ми можемо загартувати себе і досягти більшого, ніж в будь-який інший час.

Наші люди

Важко не помітити, що наше портфоліо, поки що, не таке велике і роздуте, як могло би бути. Справа в тому, що лише цього року (2 лютого 2014) компанія була офіційно заснована. Ми весь рік боролися за місце під сонцем і, заодно, за крутих людей в нашому колективі. Кожного з них ми шукали довго. Когось довелось переманювати, хтось, дивним чином, сам неочікувано падав, як сніг на голову в середині липня на Гавайях… З деким ми, навіть, вже встигли попрощатись (сподіваємось, не назавжди). Наприклад, Оля Венгрин має велику радість – очікує на маля і, само собою, не може поки що працювати (Олю, ми вітаємо тебе, та чекаємо твого повернення)! В будь-якому разі, зараз ми зібрали чудову команду оптимістів-ентузіастів, які готові звертати гори роботи і перепливати моря проектів.

Наші маленькі перешкоди

У нас були проекти, які принесли нам багато «радості, яка виражається в банкнотах». Але були (і, нажаль, таких більшість) проекти, на яких ми не заробили нічого, крім головного болю і досвіду. Тим не менш, ми пишаємося кожною гулею, яку набили, крокуючи своєю дорогою. У нас було багато цікавого, наприклад:

  • Перероблений цілих 7 разів дизайн одної сторінки;
  • Друкарська помилка у флаєрі (та екстрена та безкоштовна їх заміна на новий зразок);
  • Проект(и), з яким ми пішли у мінус;
  • Застужені промоутери;
  • Проект, який висів три місяці без утвердження (клієнти поїхали відпочивати закордон).

Однак ми подолали кожну з цих перешкод, намагаючись зберегти гідність та професіоналізм.

Наші великі радості

Хизуватись чимось окремо ми не можемо. Кожен проект, який є у портфоліо, великий чи маленький – це наша гордість та радість. Але є деякі моменти, якими ми можемо особливо пишатися:

  • Організація заходу «Кіно на траві», безкоштовного для всіх охочих;
  • Створення сайту для ГО «Суспільна перспектива» – для Людей з великої літери;
  • Переїзд у новий офіс в момент, коли ми виросли із свого першого (що сталось менш ніж за пів року нашої роботи);
  • Організація мега-позитивного, сподіваємось, щорічного фотопробігу (особлива подяка Оксані Бісик).

І це – лише мала частка, яка дає уявлення про всі наші перемоги, як жменька піску про морський пляж. І кожному, кого ми згадали чи не згадали у цьому, скороченому цензурою, списку наших перемог, ми хочемо сказати – ми вами всіма пишаємось. Співпрацею, дружніми та теплими стосунками – кожним аспектом наших робочих і неробочих стосунків! Дякуємо вам за те. Що ми маємо можливість займатись улюбленою справою!

Наші грандіозні плани

Ми, як те новонароджене немовля – робимо лише перші кроки у рекламному бізнесі, спираючись на досвід роботи з попередніх місць роботи. Однак це не те, чого ми хочемо – стати звичайною рекламною агенцією, яких багато. Ми всіма силами прагнемо стати кращими! Зовсім не заради хорошого життя, яке обіцяє рекламістам Голлівуд (не вірте у казки), а з інших причин. Ми – всі патріоти, ми прагнемо розвивати українську рекламу, створювати унікальний продукт, який зможе конкурувати із продуктом європейським і американським… Ми вже почали робити своє, власне та неповторне… У нас стільки ідей, стільки варіантів та стільки енергії – аби тільки було в яке русло все це направити!

Ваші «Ми, Вемес»

Ми бажаємо вам, наші любі малятка, звірятка та інші дивні друзі та замовники, розвитку, процвітання та, головне, ми бажаємо вам себе! Адже, якщо у вас будемо ми, то у вас точно буде більше клієнтів та, 100%, більше приводів для радості у новому, 2015 році!

12-31-2014, Tags: , ,
Ще по темі
Happy birthday, WEMES

За всією горою роботи ми зовсім забули про один важливий день – про День Народження РА “WEMES”. А нам дійсно є що святкувати…

02-8-2016
no photo

Share Tweet Share Pin Email Передісторія Wemes має п’ять років досвіду на ринку маркетингу, три з яких проводилась робота над комерційними проектами, а з 2016 – просувалися ще і державні продукти. Також, досі надається підтримка некомерційним та доброчинним організаціям. Накопичений досвід та клієнтська база відносять Wemes до групи лідерів у наданні рекламних послуг. У переліку […]

Tags: ,
11-4-2017
Wemes up